1402\01\22 13:31:08


مدیرعامل استقلال خوزستان به دنبال ورود زنان به ورزشگاه غدیر

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان که تیمش در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد، در جدیدترین اظهارات خود عنوان کرده به دنبال اخذ مجوز حضور زنان برای تماشای دو بازی خانگی تمیش است.

باشگاه استقلال خوزستان که با هدایت پورموسوی فصل بسیار خوبی را در لیگ یک کشور دنبال می کند و در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد، با توجه به صحبت‌های اخیر رییس فدراسیون فوتبال مبنی بر مهیا شدن ورود تماشاگران خانم به استادیوم های کشور، به دنبال ورود هواداران خانم به ورزشگاه خانگی خود است.

مدیرعامل این باشگاه در گفت و گویی با رسانه خود مدعی شده است که استادیوم غدیر اهواز شرایط و استانداردهای لازم برای حضور زنان در ورزشگاه را دارد و به دنبال اخذ مجوز ورود زنان به ورزشگاه غدیر در دو بازی خانگی باقی مانده این تیم تا پایان فصل هستند.

استقلالی ها به دنبال این هستند که با استفاده از ظرفیت هواداران خود با شرایط بهتری در بازی های خانگی حاضر شوند و در نهایت مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کنند.

باید دید مدیرعامل استقلال خوزستان می تواند این مجوز را از نهادهای مربوطه بگیرد یا خیر.

ورزشگاه غدیر به عنوان ورزشگاه خانگی باشگاه استقلال خوزستان در محدوده شمال غرب اهواز در کنار جاده اهواز–اندیمشک در زمینی به مساحت ۴۴ هکتار ساخته شده است.

.

.


بازنشر از : منبع: ايسنا