ایسنا/ اصغری مقدم معتقد است تیم ملی بدون داشتن بازی‌ها بزرگ دوستانه راهی جام ملت‌های آسیا می‌شود. جواد اصغری مقدم، سرمربی تیم فوتبال قند کاترین آمل درباره شرایط تیم

1401\05\31 13:44:08


مشکل تیم ملی فوتسال از نگاه سرمربی لیگ برتری

ایسنا/ اصغری مقدم معتقد است تیم ملی بدون داشتن بازی‌ها بزرگ دوستانه راهی جام ملت‌های آسیا می‌شود. جواد اصغری مقدم، سرمربی تیم فوتبال قند کاترین آمل درباره شرایط تیمش گفت: متاسفانه تیم ما مشکل بدنی داشت و این مساله هم در دیدار با چیپس کامل و

اصغری مقدم معتقد است تیم ملی بدون داشتن بازی‌ها بزرگ دوستانه راهی جام ملت‌های آسیا می‌شود.جواد اصغری مقدم، سرمربی تیم فوتبال قند کاترین آمل درباره شرایط تیمش گفت: متاسفانه تیم ما مشکل بدنی داشت و این مساله هم در دیدار با چیپس کامل و هم در دیدار با مس سونگون قابل مشاهد بود.

ما برنامه خود را طوری چیده بودیم که از هفته هشتم به بعد این مشکل حل شود و بتوانیم پر قدرت مقابل رقیبان حاضر شویم.وی ادامه داد: بازی دشواری با تیم خوب مقاومت البرز داریم اما با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان در این دیدار پیروز می‌شویم. شرایط تیم بهتر شده و بازی به بازی انگیزه ما بیش‌تر می‌شود.سرمربی قند کاترین آمل درباره شکست سنگین هفته گذشته برابر مس سونگون اظهار کرد: تیم ما خوب بازی کرد و نتیجه‌ای که اتفاق افتاد، نتیجه واقعی بازی نبود. متسفانه تیم ما خیلی دیر به خود باوری رسید که می‌تواند مقابل مس بایستد.

البته بازی با تیمی که ۴ بار قهرمان لیگ ایران شده‌ است و ستاره‌های بزرگی هم دارد، آن هم در تبریز بسیار دشوار است ولی نتیجه می‌توانست به این سنگینی نباشد. ما دیر به خودمان آمدیم و این دلیل چنین شکست سنگینی بود.ملی‌پوش پیشین فوتسال ایران درباره حضور ایران در تورنمنت دوستانه تایلند و هم‌چنین جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: مشکل اصلی تیم ملی نداشتن بازی‌های دوستانه بزرگ و انتظارات بالا در نتیجه‌گیری است. وقتی چنین چیزی را برای تیم فراهم نمی‌کنند، نباید هم انتظار داشته باشد.

هم‌چنین شمسایی تصمیم بزرگی مبنی بر جوانگرایی گرفته و این کار چه در تیم باشگاهی و چه در تیم ملی کار دشواری است و قطعا تاوان دارد. البته من معتقدم با توجه به تجربه و دانش شمسایی، تیم ملی فوتسال قطعا با این مربی نتیجه خواهد گرفت و ما هر طور که شده از او و تیمش حمایت خواهیم کرد.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی لیگ برترتیم ملی فوتسال ایران ۲ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر


مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران