1402\01\10 22:50:08


منصوریان: جز استعداد فوتبال و زبان، هیچ چیز بلد نیستم!

ورزش 3/علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی با پیکان گفت: به بچه‌هایمان، مجموعه فولاد و هواداران خوبمان درخوزستان و علل الخصوص شهر اهواز تبریک می‌گویم. بچه های ما خیلی زحمت کشیدند.

علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی با پیکان گفت: به بچه‌هایمان، مجموعه فولاد و هواداران خوبمان درخوزستان و علل الخصوص شهر اهواز تبریک می‌گویم.

بچه های ما خیلی زحمت کشیدند. فاصله زمانی که از بازی قبل تا این دیدار داشتیم، تقریبا یک مینی کمپ کامل بود. سعی کردیم تعییر روش تاکتیکی را به مرور زمان پیاده کنیم.

جدا از نتیجه بازی که از آن خیلی خوشحالم و خدا را شکرگزار هستم، بچه ها در روش بازی خیلی سعی کردند مالکانه بازی کنند. آنها خیلی با حوصله بودند و از روش بازی‌شان و کارهایی که در طول هفته گفته بودیم، خیلی راضی بودم.وی ادامه داد: به ایوب والی و ساسان انصاری خسته نباشید می گویم. امروز خیلی زحمت کشیدند.

با وجود اینکه رقیب در اواخر مسابقه به بازی مستقیم روی آورد، فکر می کنم می توانستیم مالکانه تر بازی کنیم و به موقعیت های بیشتری دست پیدا کنیم. اما تیم حسینی، تیم بسیار خوبی بود. می دانستیم که بازی سختی داریم.

تیم های ایشان را خیلی سخت می توان شکست. این برد برای من خیلی ارزشمند بود چون هفته بعد میزبان نساجی هستیم و ان‌شاءالله بتوانیم در آن بازی نیز تمام تلاشمان را به کار بگیریم.سرمربی فولاد درخصوص اینکه بالاترین جایگاهی که برای تیمش در نظر گرفته، چه رتبه ای است، پاسخ داد: چهار تیم بالای جدول، یعنی استقلال، پرسپولیس، سپاهان و گل گهر فاصله شان با ما خیلی زیاد است. سعی می کنیم روند رو به رشدمان را طی کنیم.

از همین بازی هم باید درس های زیادی بگیریم. دیروز نیز عرض کردم، باید جایگاهی که در خور نام فولاد باشد را به دست بیاوریم. ولی اساس کارمان را برای سال آینده بگذاریم، چون با امکانات و شرایطی که فولاد دارد و صحبتی که با اعضای هیئت مدیره داشته ام، فکر می کنم ۸۰-۹۰ درصد تیم را حفظ و سال آینده تیمی قدرتمند راهی مسابقات کنیم.وی اظهار داشت: علت شرایط سینوسی این بود که جدا از بازی با مس کرمان که اصلا از بچه ها راضی نبودم ولی با یک مساوی برگشتیم، در بازی های دیگر می توانستیم به حق‌مان برسیم.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

در دیدار مقابل تیم امیر قلعه‌نویی، سید علی بلایی سرمان آورد که اصلا وسط بازی قطع نخاع‌مان کرد! یعنی دقیقه 62 ما 9 نفره بازی می کردیم باز هم در دقیقه 100 موقعیت داشتیم. از روند رشد تاکتیکی بچه ها و آن میل به اینکه توانمندی هایشان را باور دارند، خیلی راضی هستم. دوباره با یک تیم سختکوش تر بازی داریم.

امیدوارم این روند را طی کنیم. در مجموع بتوانیم جایگاه درخوری را کسب کنیم.منصوریان در پاسخ به این سوال که کنار زمین با چند زبان صحبت می کرده است، گفت: با تورس چند کلمه انگلیسی که می دانستم در حین بازی به دردمان می خورد، صحبت کردم. مرتضی بچاری هم دستیار و هم معلم زبان عربی من است.

خیلی چیزها یادم داده، زود با بچه های عرب‌مان کانکت شویم خیلی بهتر است تا اینکه موضوعات را پیچیده کنم. وقتی به حزباوی یک کلمه گفتم که باید در کانال بازی کنی، خیلی با سرعت گرفت. با کنت هم باید آلمانی صحبت کنیم.

داور روی او حساس شده بود و چون کارت اول را هم گرفته بود، می ترسیدم کارت دوم بگیرد. خیلی هم عصبانی بود. به او گفتم زود شروع کن گفت بچه ها دیر بالا می روند.

خداراشکر  جز استعداد فوتبال و زبان، هیچ چیز بلد نیستم. بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر