1402\10\11 13:25:06


مورینیو: نگذاشتند در رم تاریخ‌سازی کنم

ورزش 3/ ژوزه مورینیو یک بار دیگر به بازی فینال لیگ اروپای فصل گذشته اشاره کرد و گفت شکست رم از سویا با ناداوری رقم خورد.  سال 2023 برای رم با شکست مقابل یوونتوس تمام شد و این تیم به رتبه هفتم سری آ سقوط کرد.

ژوزه مورینیو یک بار دیگر به بازی فینال لیگ اروپای فصل گذشته اشاره کرد و گفت شکست رم از سویا با ناداوری رقم خورد. سال 2023 برای رم با شکست مقابل یوونتوس تمام شد و این تیم به رتبه هفتم سری آ سقوط کرد.

ژوزه مورینیو از زمانی که به رم آمده، توانسته این تیم را فاتح لیگ کنفرانس اروپا کند و سال قبل نیز رم را تا فینال لیگ اروپا نیز رساند ولی به سویا در ضربات پنالتی باختند.مورینیو هنوز معتقد است شکست رم با ناداوری رقم خورد. او در آخرین مصاحبه سال خود گفت: «در شرایط عادی، سال 2023 می توانست برای رم یک سال فوق‌العاده تاریخی باشد، زیرا ما این شانس را داشتیم تا دو سال متوالی قهرمان یک رقابت اروپایی شویم و در سوپرجام اروپا و لیگ قهرمانان اروپا به عنوان قهرمان لیگ اروپا بازی کنیم. ما فینال را به سویا نباختیم. در شرایط عادی نمی گویم می توانست بهترین سال تاریخ رم باشد، زیرا در سال های دیگر رم سری آ را برده بود، اما قطعا فوق تاریخی می شد.

ترجیح می دهم بگویم خدای فوتبال نخواست، حتی اگر اینطور نبود. شب فینال یک شب بسیار بسیار غم انگیز برای گروهی از داوران سطح بالا بود. از نظر من رم در سال 2023 کار خارق العاده ای انجام داد.»آقای خاص در مورد شکست مقابل یووه گفت: «ما در برابر دفاع خوب یووه بیش از حد انتظار موقعیت خلق کردیم.

در نیمه اول یک توپ به تیر زدیم و سپس دو یا سه موقعیت دیگر داشتیم. در نیمه دوم آنها زود به گل رسیدند و این گل هزینه سنگینی برای ما داشت. من نگران نیستم و معتقدم نیم فصل دوم بهتر خواهیم شد.».

.


بازنشر از : آخرین خبر