1402\10\11 10:40:01


نخستین تحرک سپاهان پیش از دیدار با الهلال

ایسنا/یک سایت عربی مدعی شد که سپاهان به دنبال آن است که در ورزشگاه خانگی‌اش از الهلال پذیرایی کند و به همین خاطر رایزنی با فدراسیون فوتبال ایران و AFC را آغاز کرده است.  به نقل از های کوره، سپاهان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با قرعه الهلال روبه‌رو شده است.

یک سایت عربی مدعی شد که سپاهان به دنبال آن است که در ورزشگاه خانگی‌اش از الهلال پذیرایی کند و به همین خاطر رایزنی با فدراسیون فوتبال ایران و AFC را آغاز کرده است. به نقل از های کوره، سپاهان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با قرعه الهلال روبه‌رو شده است.

دیدار نخست دو تیم به میزبانی نماینده ایران برگزار می‌شود.سپاهان قصد دارد در ورزشگاه خانگی‌اش از الهلال میزبانی کند و به همین خاطر گفت‌وگوها و مذاکرات رسمی‌اش را با فدراسیون فوتبال ایران آغاز کرده است تا هرگونه شعار سیاسی که ارتباطی با ورزش ندارد از ورزشگاه برداشته شود تا اجازه میزبانی به آنها داده شود.هدف سپاهان از این اقدام این است که نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را برای برگزاری بازی در خانه و با حضور هوادارانش جلب کند تا سناریوی دیدار رفت با الاتحاد برایش تکرار نشود.سپاهان در دیدار رفت برابر الاتحاد نتوانست از نماینده عربستان میزبانی کند و در نهایت نتیجه بازی سه بر صفر به سود الاتحاد اعلام شد. دیگر بازی‌های نماینده ایران هم در ورزشگاه آزادی برگزار شد و به همین خاطر سپاهان می‌خواهد دوباره در ورزشگاه خانگی‌اش میزبان باشد.. .


بازنشر از : آخرین خبر