1402\01\10 08:36:08


همسرم اجازه نمی‌دهد سرمربی برزیل شوم!

ورزش 3/رودولفو آروابارنا، سرمربی آرژانتینی امارات، پاسخ جالبی به شایعه حضورش در برزیل داد.  رودولفو آروابارنا، سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال امارات، در مصاحبه‌ای در پاسخ به اینکه صحبت از وجود پیشنهاداتی از برزیل مطرح شده که او ترجیح داده است این کار را نکند، با خنده گفت: همسرم هرگز رفتن به برزیل را قبول نمی‌کند! در جایی که هستم بسیار خوشحالم.

رودولفو آروابارنا، سرمربی آرژانتینی امارات، پاسخ جالبی به شایعه حضورش در برزیل داد. رودولفو آروابارنا، سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال امارات، در مصاحبه‌ای در پاسخ به اینکه صحبت از وجود پیشنهاداتی از برزیل مطرح شده که او ترجیح داده است این کار را نکند، با خنده گفت: همسرم هرگز رفتن به برزیل را قبول نمی‌کند! در جایی که هستم بسیار خوشحالم.او در مورد کار کردنش با امارات و تمدید قراردادش توضیح داد: صحبت در مورد مدت قرارداد مطرح نیست، بلکه مهم رسیدن به اهدافی است که در ابتدای مسئولیتم با تیم ملی تعیین کرده‌ام و برای تحقق آن باید تلاش کنم.

بازار فدراسیون فوتبال بهمن ماه گذشته با این سرمربی آرژانتینی قرارداد بسته بود که این قرارداد تا جام ملت‌های آسیا 2023 تمدید شده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر