1402\01\10 18:22:05


هنوز از اتفاقی که در بازی با ایران افتاد ناراحتم. فعلا صحبت نمی‌کنم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کنیا می‌گوید فعلا قصد ندارد درباره بازی با ایران و اتفاقی که باعث ناراحتی‌اش شده است صحبت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال کنیا روز هشتم فروردین در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه آزادی به مصاف ایران رفت.

کنیا ابتدا با گل «اولونگا» از ایران پیش افتاد اما در ادامه محمد محبی کار را به تساوی کشاند. در شرایطی که کنیا امید داشت حداقل با یک امتیاز زمین را ترک کند، «پاتریک ماتاسی» دروازه‌بان کنیا روی پاس در عرض رامین رضاییان مرتکب اشتباه بزرگی شد و یک گل به خودی را برای ایران فراهم کرد. این دروازه بان پس از پایان دیدار ایران با کنیا مورد هجمه و انتقاد زیادی قرار گرفت چرا که زمینه ساز شکست تیمش شد.

کاروان کنیا صبح چهارشنبه بی سر و صدا ایران را به مقصد نایروبی ترک کرد. ماتاسی حتی بعد از بازگشت به کنیا حاضر به گفتگو در خصوص گلی که دریافت کرد، نشد. او گفت: هنوز از اتفاقاتی که در آن مسابقه افتاد ناراحتم و فعلاً حاضر نیستم نظر بدهم.

دروازه بان کنیا تاکید کرد: من به زمان نیاز دارم تا از پس آن بربیایم و سپس می‌توانم صحبت کنم. کنیا در شرایطی مقابل ایران به میدان رفت که بیش از یک سال بازی و اردو نداشت و فدراسیون این کشور از سوی فیفا تعلیق شده بود. هدایت این تیم بر عهده «انگین فیرات» ترکیه‌ای است..

.


بازنشر از : مهر

تیم ملی فوتبال ایران

تیم ملی فوتبال کنیا

کنیا

ورزشگاه آزادی