1402\10\11 16:19:46


واکنش رئیس فدراسیون فوتبال عربستان به حذف ستاره‌ها

تسنیم/رئیس فدراسیون فوتبال عربستان به انتقادهای صورت گرفته از فهرست تیم ملی این کشور برای جام ملت‌های آسیا واکنش نشان داد. روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال عربستان در حالی فهرست 30 نفره بازیکنانش برای جام ملت‌های آسیا را اعلام کرد که در میان آنها ستاره‌های همانند سلمان الفرج (کاپیتان الهلال و تیم ملی عربستان) و سلطان الغنام (مدافع النصر) دیده نمی‌شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال عربستان به انتقادهای صورت گرفته از فهرست تیم ملی این کشور برای جام ملت‌های آسیا واکنش نشان داد.روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال عربستان در حالی فهرست 30 نفره بازیکنانش برای جام ملت‌های آسیا را اعلام کرد که در میان آنها ستاره‌های همانند سلمان الفرج (کاپیتان الهلال و تیم ملی عربستان) و سلطان الغنام (مدافع النصر) دیده نمی‌شوند.یاسر المسحل، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان به دنبال انتقادهای گسترده از فهرست اعلام شده توسط روبرتو مانچینی گفت: تمامی بازیکنانی که حذف شدند، ستارگانی بودند که خدمات زیادی در تیم ملی عربستان داشتند و در آینده هم شانس بازی پیدا خواهند کرد.

با این وجود ما به تصمیم سرمربی و افرادی که نظرات متفاوتی دارند، احترام می‌گذاریم.وی افزود: این فهرست نهایی نیست و هنوز امکان تغییر وجود دارد. فهرست نهایی 26 نفره تیم ملی فوتبال عربستان هفته آینده اعلام خواهد شد. ما بدون دفاع چپ بازی نمی‌کنیم.

باید به انتخاب‌های مانچینی احترام گذاشت و بازیکنانی مانند ایمن یحیی و حسن کدش تغییر پست می‌دهند.تیم ملی فوتبال عربستان در گروه F جام ملت‌های آسیا 2023 با تیم‌های ملی عمان، تایلند و قرقیزستان رقابت خواهد کرد.. .


بازنشر از : آخرین خبر