1401\05\31 15:24:06


وینگری که فکر یحیی گل‌محمدی را مشغول کرده است!

خبر ورزشی/ در خبرها آمده بود مهرداد محمدی ستاره ایرانی تیم العربی درآستانه جدایی از تیمش است.  مهرداد محمدی یکی از بازیکنان تاثیرگذار العربی در فصل جاری بوده و در دو بازی آغارین العربی بسیار خوب کار کرد.

در خبرها آمده بود مهرداد محمدی ستاره ایرانی تیم العربی درآستانه جدایی از تیمش است. مهرداد محمدی یکی از بازیکنان تاثیرگذار العربی در فصل جاری بوده و در دو بازی آغارین العربی بسیار خوب کار کرد.

او در دیدار دوم تیمش هم گل به ثمر رساندو هم پاس گل داد تا به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود. اما این مهاجم ایرانی در دیدار سوم العربی به یکباره از ترکیب و فهرست تیم کنار گذاشته شد تا گمانه‌زنی‌های زیادی درباره او به وجود آید.العربی در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و در هر سه بازی خود به پیروزی دست پیدا کرده تا با ۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد. با این وجود خبرهای واصله حکایت ازآن دارد که مهاجم سابق بارسلونا و بایرن مونیخ در آستانه جانشینی مهاجم ایرانی قرار دارد.باشگاه العربی برای تقویت خودش به دنبال جذب تیاگو الکانترا ستاره سابق بارسلونا و بایرن مونیخ است.

تیاگو قرار است جانشین مهرداد محمدی در لیست لژیونرهای العربی قرار بگیرد. تیاگو بازیکن پاری سن ژرمن است که به صورت قرضی برای رئال سوسیداد بازی می کند. محمدی در فصل گذشته به دلیل مصدومیت از لیست العربی کنار گذاشته شد و فرشید اسماعیلی هافبک سابق استقلال جانشینش شد.

مهاجم در این فصل با حضور السومه با بدشانسی مواجه شده است به همین خاطر به جدایی از تیم قطری است.انتشار این اخبار دوباره زمزمه هایی را مبنی بر حضور احتمالی مهرداد محمدی در پرسپولیس مطرح کرد. بازیکنی که چند پُسته است؛ مهرداد محمدی قادر است در خط حمله و میانی بازی کند اما شاید مهم ترین ویژگی اش بازی در دفاع چپ است.برادر دو قلوی میلاد محمدی بازیکنی چپ پاست که می تواند در دفاع چپ بازی کند. همین مسئله فکر یحیی گل محمدی را به خود مشغول کرده است.

سرمربی پرسپولیس نه تنها در خط حمله بلکه دردفاع چپ نیز مشکل دارد. مهرداد محمدی نه تنها به عنوان فروارد نوک و وینگرچپ و راست بلکه می تواند مدافع چپ هم بازی کند. البته خرید و جذب مهرداد محمدی چندان هم آسان نیست و در حال حاضر او بازیکن گرانقیمتی محسوب می شود.محمدی که چند سال پیش در برنامه ۹۰ و روبروی عادل فردوسی پور از علاقه اش به علی کریمی و تشویق تیم پرسپولیس سخن گفته بود ممکن است به خاطر جام جهانی و دعوت به تیم ملی حاضر شود قرمزپوش شود.

.


بازنشر از : آخرین خبر