1401\06\01 18:34:06


کاوانی در آستانه پیوستن به تیم گتوسو

تسنیم/ مهاجم اروگوئه‌ای سابق تیم فوتبال منچستریونایتد در آستانه عقد قرارداد با یکی از تیم‌های باسابقه لالیگا قرار دارد. ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای سابق تیم فوتبال منچستریونایتد و آندره آلمیدا هافبک پرتغالی تیم فوتبال ویتوریا گیمارش در

مهاجم اروگوئه‌ای سابق تیم فوتبال منچستریونایتد در آستانه عقد قرارداد با یکی از تیم‌های باسابقه لالیگا قرار دارد.ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای سابق تیم فوتبال منچستریونایتد و آندره آلمیدا هافبک پرتغالی تیم فوتبال ویتوریا گیمارش در آستانه عقد قرارداد با تیم والنسیا هستند.طبق اعلام منابع نزدیک به دو بازیکن، مذاکرات آنها با خفاش‌ها طی روزهای اخیر با پیشرفت‌های قابل توجهی همراه بوده و این بدان معناست که کاوانی 35 ساله به‌زودی به‌عنوان بازیکن آزاد به تیم تحت هدایت جنارو گتوسو ملحق خواهد شد.

قرارداد او با منچستریونایتد روز 30 ژوئن به پایان رسید و تا پیش از این هیچ تیم بزرگی به طور جدی برای خریدش اقدام نکرده بود. البته او از تیم نیس فرانسه هم پیشنهاد داشت که آن را رد کرد.در مورد آلمیدای 31 ساله اما داستان فرق می‌کند و این هافبک 22 ساله تا پایان فصل جاری با ویتوریا گیمارش قرارداد دارد. بنابراین خفاش‌ها باید نظر باشگاه پرتغالی را جلب کنند.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی کاوانیگتوسو ۰ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی.

.


بازنشر از : آخرین خبر