1401\06\01 01:51:12


کریستیانو رونالدو انتقام گرفت

ورزش 3/ بی‌اعتنایی کریستیانو رونالدو به جیمی کاراگر، یکی از کارشناسان برنامه پخش زنده دیدار منچستریونایتد و لیورپول، از صحنه‌های جالب پیش از شروع این دیدار بود. کریستیانو رونالدو امشب در فهرست یازده نفره منچستریونایتد برای دیدار مقابل لیورپول حض

بی‌اعتنایی کریستیانو رونالدو به جیمی کاراگر، یکی از کارشناسان برنامه پخش زنده دیدار منچستریونایتد و لیورپول، از صحنه‌های جالب پیش از شروع این دیدار بود.کریستیانو رونالدو امشب در فهرست یازده نفره منچستریونایتد برای دیدار مقابل لیورپول حضور ندارد و بازی را از روی نیمکت تماشا می‌کند.

اما او پیش از شروع مسابقه درحالیکه در زمین چمن اولدترافورد مشغول گرم کردن بود به سمت مجریان و کارشناسان برنامه تلویزیونی فوتبال دیلی رفت تا یکی از صحنه‌های جالب پیش از مسابقه رقم بخورد.رونالدو پا به توپ به گوشه‌ای از زمین رفت که گری نویل، روی کین و جیمی کاراگر به عنوان کارشناسان برنامه در مقابل دوربین ایستاده بودند و با بینندگان صحبت می‌کردند.ستاره پرتغالی توپ را رها کرد و شروع به احوالپرسی با دست‌اندرکاران این برنامه تلویزیونی کرد. کریستیانو با گری نویل و روی کین، دو ستاره سابق منچستریونایتد، گرم گرفت و با آنها دست داد و روی کین را در آغوش گرفت. نکته‌ جالب توجه اما بی‌اعتنایی رونالدو به جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول بود.کاراگر در گذشته در مصاحبه‌ها و اظهارنظرهای خود بارها از کریستیانو انتقاد کرده بود.

شاید به همین علت بود که ستاره پرتغالی تصمیم گرفت به او بی‌اعتنا باشد و به احوالپرسی با دو ستاره سابق تیمش اکتفا کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر