مهر/ بازیکن سابق بنفیکا با انتشار تصویری عجیب، به باخت تیم پورتو با حضور مهدی طارمی مهاجم ایران واکنش نشان داد. تیم فوتبال پورتو در هفته چهارم لیگ پرتغال برابر تیم ریوآوه با نتیجه

1401\06\08 13:08:14


کنایه بازیکن سابق بنفیکا با انتشار تصویر فتوشاپی از طارمی!

مهر/ بازیکن سابق بنفیکا با انتشار تصویری عجیب، به باخت تیم پورتو با حضور مهدی طارمی مهاجم ایران واکنش نشان داد. تیم فوتبال پورتو در هفته چهارم لیگ پرتغال برابر تیم ریوآوه با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد تا نخستین باخت این فصل خود را تجربه کند.

بازیکن سابق بنفیکا با انتشار تصویری عجیب، به باخت تیم پورتو با حضور مهدی طارمی مهاجم ایران واکنش نشان داد.تیم فوتبال پورتو در هفته چهارم لیگ پرتغال برابر تیم ریوآوه با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد تا نخستین باخت این فصل خود را تجربه کند.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در ترکیب تیمش بود اما نتوانست گلزنی کند. طارمی در نیمه دوم حتی یک ضربه پنالتی را از دست داد.این باخت تیم پورتو باعث شد تا «لوییز دوک» بازیکن سابق بنفیکا با انتشار تصویری عجیب از طارمی و دو بازیکن دیگر پورتو، به تیم رقیب بنفیکا کنایه بزند.در این تصویر فتوشاپی، «میگل نوبرگا» مدافع ریوآوه نشان داده می‌شود که طارمی، پپه و اوتاویو را زیر دستان خود گرفته است و اجازه حرکت به آنها را نمی‌دهد.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی طارمیبنفیکا ۹ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر


تولید کارتن و سفارش کارتن