1401\05\22 22:04:24


گاف عجیب استقلال. بازیکنی که منعی برای بازی با سپاهان نداشت!

فارس/ از جمله اخبار منتشر نشده از سوی باشگاه استقلال خبر تمرین ستاره تازه وارد این تیم به جمع بازیکنان آبی‌پوش بود. اعضای تیم استقلال روز پنجشنبه یک جلسه تمرین سبک را ۲۴ ساعت پیش از دیدار مقابل سپاهان را برگزار کردند که این جلسه تمرینی یک مهمان ویژه داشت.

فارس/ از جمله اخبار منتشر نشده از سوی باشگاه استقلال خبر تمرین ستاره تازه وارد این تیم به جمع بازیکنان آبی‌پوش بود.
اعضای تیم استقلال روز پنجشنبه یک جلسه تمرین سبک را ۲۴ ساعت پیش از دیدار مقابل سپاهان را برگزار کردند که این جلسه تمرینی یک مهمان ویژه داشت.
طبق اعلام قبلی کانال رسمی باشگاه استقلال که قرار بود محمد محبی روز پنج شنبه بیستم مرداد ماه همراه با دیگر بازیکنان استقلال تمرین کند این فوتبالیست در محل تمرین آبی‌ها حاضر شد. سرمربی استقلال ضمن خوش آمدگویی به محمد محبی در جلسه تمرینی پنجشنبه استقلال درخلال مرور تاکتیک تیمی، محمد محبی را نیز همراه با دیگر بازیکنان به زمین فرستاد تا شرایط بدنی‌اش را از نزدیک ببیند.
اخبار رسیده از اردوی استقلال حاکی از آن است که این بازیکن به لحاظ آمادگی بدنی در فرم نسبتاً خوبی است و ساپینتو گفته با چند جلسه تمرین کنار تیم استقلال می‌تواند در هفته‌های آینده تیمش را همراهی کند.
ناگفته نماند؛ از اقدامات سوال برانگیز باشگاه استقلال عدم انتشار تصویر محمد محبی در تمرین این تیم و سانسور آن بود. در حالی که معمولاً باشگاه استقلال به محض حضور بازیکن جدید در محل تمرینات این تیم تصویرش را در کانال تلگرامی منتشر می‌کرد. شاید هنوز مسائلی در رابطه با انتقال محبی از باشگاه سانتاکلارا باقیمانده که استقلالی‌ها نخواسته اند این موضوع علنی شود.


بازنشر از : آخرین خبر