1401\05\22 22:03:53


گلایه مربی ذوب‌آهن از داور بازی با پرسپولیس

تسنیم/ مربی ذوب‌آهن اصفهان از داور دیدار با پرسپولیس انتقاد کرد و گفت که موعود بنیادی‌فرد یک پنالتی را برای آنها نگرفته است. حسین پاشایی پس از تساوی صفر- صفر ذوب‌آهن اصفهان مقابل پرسپولیس گفت: بازی فوق‌العاده سنگینی برای هر دو تیم بود.

تسنیم/ مربی ذوب‌آهن اصفهان از داور دیدار با پرسپولیس انتقاد کرد و گفت که موعود بنیادی‌فرد یک پنالتی را برای آنها نگرفته است.
حسین پاشایی پس از تساوی صفر- صفر ذوب‌آهن اصفهان مقابل پرسپولیس گفت: بازی فوق‌العاده سنگینی برای هر دو تیم بود. پرسپولیس واقعاً خوب تقویت شده و بهترین بازیکنان لیگ را جذب کرده است. پرسپولیس با حفظ تیم سال گذشته فوق‌العاده تیم قوی را ساخته است. بچه‌های ما فوتبال فداکارانه‌ای را بازی کردند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم این بازی استارت خوبی برای لیگی پویا برای بازیکنان با استعداد ما باشد.
وی تصریح کرد: برای کسب سه امتیاز وارد زمین شدیم، ولی پرسپولیس تیم سازماندهی شده و خوبی است. پیروزی مقابل این تیم کار بسیار سختی است ولی با وجود اینکه 10 نفره شدیم هیچ موقعیتی به تیم حریف ندادیم و این نشان می‌دهد بچه‌ها به پختگی تاکتیکی خوبی رسیده‌اند. از آنها تشکر می‌کنم که فداکارانه بازی کردند. کسب یک امتیاز مقابل پرسپولیس نتیجه ارزشمندی است.
مربی تیم ذوب‌آهن درباره تأثیر اخراج محمد نادری روی عملکرد تیمش گفت: بنیادی‌فرد یکی از نخبه‌های داوری کشور است، ولی ما از وی گِله داریم. در صحنه اخراج وقتی بازیکنان حریف شروع به شلوغ‌کاری کردند بازیکن ما را اخراج کرد. داور دست به جیب برد، ولی کارت نداد و در ادامه بازیکنان پرسپولیس او را تحت تأثیر قرار دادند و بازیکن ما را اخراج کرد. بنیادی‌فرد یک پنالتی هم برای ما نگرفت و در مجموع از داوری ضرر کردیم.بازنشر از : آخرین خبر