1401\06\01 03:31:08


یورگن کلوپ: نگران هستم!

طرفداری/ سرمربی لیورپول بابت اوضاع و احوال تیمش ابراز نگرانی کرده است.  یورگن کلوپ پس از شکست ۲-۱ لیورپول مقابل منچستریونایتد، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

طرفداری/ سرمربی لیورپول بابت اوضاع و احوال تیمش ابراز نگرانی کرده است. یورگن کلوپ پس از شکست ۲-۱ لیورپول مقابل منچستریونایتد، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. لیورپول پس از این شکست، حالا از سه مسابقه ابتدایی خود در فصل ۲۳-۲۰۲۲ فقط ۲ امتیاز کسب کرده است.

کلوپ برداشت خود از مسابقه را این طور بیان کرد: حریف در ابتدای کار واقعا جدی ظاهر شد و مشخص بود چه چیزی در پیش است. آن‌ها امروز نسبت به ما جدیت بیشتری داشتند و خیلی زود توپ را به تیر دروازه کوبیدند. ما مقابل حریفی مثل یونایتد بد شانس بودیم؛ اگر یک گل می‌زدیم و بازی در پایان نیمه اول ۱-۱ می‌شد، شرایط بهتری را تجربه می‌کردیم.

گل دوم هم کمکی به حال‌مان نکرد. پس از گل خودمان هم بازی پر التهابی بود و در نهایت قطعا نتیجه چیزی نیست که می‌خواستیم.  ما باید برای جبران نتیجه تلاش می‌کردیم و این چیز ایده‌آلی نیست چون فرصت ضد حمله را در اختیار حریف قرار می‌دهد. پذیرفتن گل دوم سخت است؛ آن صحنه آفساید بود ولی باید روی آن کار کنیم.

ما از نظر مصدومان وضعیت سختی داریم و در طول هفته فقط ۱۴-۱۵ بازیکن بزرگسال در اختیار داشتیم که حالا باید حواس‌مان باشد آن‌ها هم مصدوم نشوند. ما باید برنده این بازی می‌شدیم؛ می‌دانم که شاید مسخره به نظر برسد ولی این دید من است.من نگران وضعیت‌مان هستم ولی به هر حال شرایط از این قرار است. حالا برای بازی با بورنموث و نیوکاسل آماده می‌شویم.

بحث چندانی ندارم، ما بازی را باختیم. در روزی دیگر و با اطمینان بیشتری نسبت به کار خود، می‌توانیم ورق را برگردانیم. باید آن جرقه و ریتم را در تیم ایجاد کنیم.

ما تمام آنچه را که یک هوادار لیورپول انتظار دارد انجام خواهیم داد؛ ما برای زندگی‌مان می‌جنگیم. . .


بازنشر از : آخرین خبر