خبرهای مرتبط با جام جهانی

جام جهانی فوتبال (یا جام جهانی فوتبال مردان و به‌طور کوتاه: جام جهانی)، یک رقابت بین‌المللی فوتبال است که تیم‌های ملی بزرگسال مردان که از اعضای فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) هستند در آن به رقابت می‌پردازد. این مسابقات که هر ۴ سال یک بار برگزار می‌شود، از زمان برگزاری نخستین دوره در سال ۱۹۳۰ هر چهار سال یکبار برگزار شده‌است، به جز در سال‌های ۱۹۴۲ و ۱۹۴۶ که به دلیل وقوع جنگ جهانی دوم برگزار نشد. قهرمان فعلی این رقابت‌ها فرانسه است که دومین قهرمانی خود را در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در روسیه به دست آورد.

خبرهای اخیر از جام جهانی

مرور کارتون‌های فوتبالی مشهور و یک پرسش در آستانه جام جهانی

ایسنا/ ساختارهای فوتبال‌محور همیشه جذاب و هیجان‌انگیز بوده و مخاطبان بیشمار خود را هم داشته است. غیرقابل پیش‌بینی بودن نتیجه مسابقات تا دقیقه ۹۰، نمایش تکنیک‌های فردی و گروهی در چمن سبز ورزشگاه، تعصبات ملی و تیمی و مسائلی از این دست در ذات فوتبال، همواره مخاطبان زیادی را جذب این ورزش و مسابقات فوتبالی کرده است و به تبع همین جذابیت، ساختارهای فوتبال محوری مانند انیمیشن‌ها هم از بیننده بالایی برخوردار هستند و تاثیرگذاری بالایی خصوصا در بین جوان‌ها و نوجوانان دارند.
بیشتر از این خبر

خبر خوب برای طرفداران سپاهان

ورزش 3/ ITC پیام نیازمند از طرف فیفا صادر و به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه سپاهان ارسال شد. ساعاتی پیش بود که در سکوت خبری پیام نیازمند سنگربان سابق تیم فوتبال سپاهان پس از یک فصل حضور در فوتبال پرتغال به صورت قرضی از پورتیموننس به صورت رسمی به اردی طلایی پوشان اصفهانی اضافه شد تا در سال منتهی به جام جهانی فرصت حضور در تیم ملی را از دست ندهد.
بیشتر از این خبر