خبرهای مهم

بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا

ایسنا/ نایب رییس انجمن داروسازان ایران ضمن اشاره به زمان و چگونگی تزریق واکسن آنفلوآنزا، تاکید کرد که افراد برای دریافت واکسن آنفلوآنزا از داروخانه باید نسخه پزشک به همراه داشته باشند. دکتر سید علی فاطمی درباره زمان طلایی تزریق واکسن آنفلوآنزا، گفت: باید توجه کرد که زمان طلایی تزریق واکسن آنفلوآنزا از دهم شهریور ماه تا دهم آبان ماه است که افراد می‌توانند واکسن آنفلوآنزا را تزریق کنند و ایمنی‌زایی در بدن‌شان ایجاد شود.

بیشتر از این خبر

فریب خوردم، برای بچه‌ ام شناسنامه می‌خواهم

زن جوان می‌گوید مدیر شرکت محل کارش او را اغفال کرد اما حالا حاضر نیست برای فرزندش شناسنامه بگیرد.

بیشتر از این خبر

دبیر کمیته علمی کرونا: موج هفتم را پشت سر گذاشته‌ایم

ایسنا/ دبیر کمیته اپیدمیولوژی و پژوهش کمیته علمی کشوری مقابله با کووید۱۹ با اشاره به ضرورت توجه به واکسیناسیون نوبت سوم در دانش‌آموزان و سایر افراد جامعه، گفت: بر اساس آنچه در روند بیماری مشاهده می‌کنیم، موج هفتم کووید ۱۹ را در کشور پشت سر گذاشته‌ایم و بر همین اساس هم تعداد مرگ‌های ناشی از بیماری باید طی این هفته کاهش یابد. دکتر مسعود یونسیان - اپیدمیولوژیست درباره وضعیت کرونا در کشور، گفت: بر اساس آنچه در روند بیماری می‌بینیم، موج هفتم کووید ۱۹ را در کشور پشت سر گذاشته‌ایم و بر همین اساس هم تعداد مرگ‌های ناشی از بیماری ان‌شاءالله باید طی این هفته کاهش یابد.

بیشتر از این خبر

رستوران‌های رودخانه‌ کرج از عوامل آلودگی آب شُرب تهران!

فارس/ رستوران‌های رودخانه‌ کرج از عوامل آلودگی آب شرب تهران هستند غلامعباس ترکی معاون قضایی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت: رفع تصرف رستوران‌ها در بستر و حریم رودخانه کرج در اولویت قرار دارد و باید در زمان مقرر از بستر و حریم رودخانه کرج رفع تصرف کنند، در غیر این صورت با استفاده از ابزارهای قانونی اقدامات قضایی این رفع تصرف صورت خواهد گرفت. .

بیشتر از این خبر

پدیده «شهادت‌فروشی»؛ شغلی مقابل دادگاه‌ها

ایرنا/ یک وکیل دادگستری درباره تجربه خود از شهادت دروغین در یک پرونده کیفری گفت: طرف مقابل در دادگاه ۲ شاهد برای اثبات ادعای خود آورد و با چشم‌های خودم دیدم که از جیبش چند سکه طلا در آورد و در مشت شاهدان گذاشت؛ اینکه آن‌ها شاهد حرفه‌ای بودند یا دوستان وی نمی‌دانم، اما شهادت دروغ دادند و هرچند رأی نهایی علیه آن‌ها صادر شد، اما به هر حال شهادت‌های دروغین روند دادرسی را تحت تاثیر قرار داد.  شهادت‌فروشی مقابل دادگاه پدیده‌ای است که مقامات قضایی بر آن اذعان دارند و این اقدام مذموم و ناپسند در ماده ۶۵۰ قانون مجازات اسلامی جرم‌انگاری شده است.

بیشتر از این خبر

خبرهای حوادث

خبرهای دیگر :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
پرونده موضوعی اینستاگرام

مطالعه پرونده اینستاگرام

پرونده موضوعی صیانت

مطالعه پرونده صیانت

پرونده موضوعی جام جهانی

مطالعه پرونده جام جهانی

پرونده موضوعی اندروید

مطالعه پرونده اندروید