خبرهای مهم

مشخصات دوربین شیائومی ۱۳ اولترا فاش شد

شیائومی قصد دارد طی روزهای آتی از پرچم‌داران سری ۱۳ خود رونمایی کند

بیشتر از این خبر

توییتر برای بازبینی محتوا دست به دامن اتوماسیون شد

مهر/ به گفته مدیر جدید ایمنی توئیتر، ایلان ماسک برای بازبینی محتوا و اجتناب از برخی بررسی ها توسط کارمندان و ایجاد محدودیت برمحتوا به جای حذف آن از اتوماسیون استفاده می کند. به گزارش رویترز، همچنین به گفته الا اروین نائب رییس اعتماد و ایمنی محصول توئیتر، این شبکه اجتماعی به طور وسیع تر هشتگ های در معرض سواستفاده و نتایج جستجو در برخی حوزه ها مانند سواستفاده از کودکان را بدون در نظر گرفتن تاثیر مثبت احتمالی آنها محدود می کند.

بیشتر از این خبر

هشدار سوء استفاده از رویه مسافری برای واردات تلفن همراه به بهانه آیفون ۱۴

تسنیم/ به نظر می‌رسد، قرار است رویه مسافری رجیستر شدن تلفن‌های همراه از جمله آیفون ۱۴ از سر گرفته شود اما ساز و کار آن همچنان شفاف نیست، ضمن اینکه تا پیش از این سوء استفاده‌های متعددی از این رویه انجام می‌شد که باید راهکاری در این خصوص تعیین شود. مدتی است که بحث عدم امکان رجیستر گوشی‌های بیش از 600 دلار به ویژه گوشی‌های آیفون 14 که از طریق رویه مسافری به کشور وارد شده‌اند مطرح شد در این بین اخیرا سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه روند رجیستری گوشی‌های آیفون 14 در حال انجام بوده و به زودی هم اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد گفته بود که روند رجیستری تا کنون در حال انجام بوده است.

بیشتر از این خبر

ایلان ماسک مدعی شد: خطر ترور شدنم بسیار بالاست

دیجیاتو/ ایلان ماسک در یک گفتگوی صوتی مدعی شده احتمال اینکه اتفاق بدی برایش بیفتد یا اینکه به او تیراندازی شود، کاملاً قابل توجه است. ایلان ماسک در یک جلسه صوتی Twitter Spaces حضور پیدا کرده و به برخی از سؤالات کاربران پاسخ داده است.

بیشتر از این خبر

رقبا در پی جذب کارکنان اخراجی توییتر

مهر/ شرکت‌های فناوری تلاش می‌کنند هزاران کارمند سابق توئیتر را که توسط مالک جدید آن اخراج شده‌اند، جذب کنند. آنها به این تحول به چشم یک فرصت مناسب می‌نگرند.

بیشتر از این خبر

خبرهای دانش فناوری و تکنولوژی

خبرهای دیگر :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
پرونده موضوعی ارزهای دیجیتال

مطالعه پرونده ارزهای دیجیتال

پرونده موضوعی متاورس

مطالعه پرونده متاورس

پرونده موضوعی گوشی آیفون

مطالعه پرونده گوشی آیفون

پرونده موضوعی صیانت

مطالعه پرونده صیانت